500TL

BONUS

%10 Çevrimsiz Hoşgeldin Bonusu - Max 500 TL Giriş Yap

Egobet Giriş

Egobet sitesi zaman zaman bilgi teknolojileri iletişim kurumu tarafından tespit edildiği an itibariyle, Türkiye’de kapatılmaktadır. Sadece Türkiye’de geçerli bir uygulamadır. Egobet giriş problemi sadece Türkiye’de yaşanmaktadır. Bu problemin yaşanıyor olması, üyelerin yani sizlerin finansal varlıklarını, yatırdığınız ve kazandığınız paraları ya da elde ettiğiniz promosyonları etkilemeyecektir.

Egobet Adresi Değişti Yatırdığım Para Ne Olacak?

Kullandığınız adres üzerinden iddaa oynamak ya da oyun oynamak amacı ile hesabınıza para transferi işlemini yapmış olabilirsiniz. Hesaba gönderdiğiniz parayı kullanmadan, egobet sitesi hakkında bir kapatılma kararı verilmiş olabilir. Bu durumda egobet adresi değişti yatırdığım para ne olacak? Sorusunda endişe duymanıza gerek yoktur. Yapacağınız, yeni giriş adresi ile aynı kullanıcı adı ve şifre bilgisi üzerinden siteyi açmak olacaktır. Hesabınıza geleceksiniz, bir önceki adreste yani kapatılan adreste yatırmış olduğunuz paranız, hesabınızda kullanıma hazır halde bulunduğunu göreceksiniz. Sizi etkileyen bir durum yoktur.

Egobet Adresi Değişti Kazandığım Para Ne Olacak?

Tıpkı para yatırma işleminde olduğu gibi, herhangi bir adres ile işlem yaptığınızda, iddaa oynadığınızda ve oyun oynadığınızda, para kazanma şansını elde etmiş olabilirsiniz. Henüz hesabınızdaki para hakkında para çekme talimatı vermeden, egobet markası hakkında bir kapatılma kararı verilmiş olabilir. Yeni giriş adresi ile yeniden hizmetler verilmeye başlanmış olabilir. Egobet adresi değişti kazandığım para ne olacak? Yukarıda bahsedildiği gibi, yeni adresin belirlenmesi ile sizin kazandığınız paralar arasında herhangi bir ilgi yoktur. Ne yapacaksınız? Hemen yeni giriş adresi ile egobet sitesini hesap bilgileriniz kapsamında açacaksınız. Kapanan adreste kazandığınız paraların eksilmediğini, silme ya da sıfırlama işleminin yapılmadığını ve hesapta hazır olduğunu göreceksiniz. İster kullanır, ister iseniz para çekme talimatı verirsiniz.

Egobet Adresi Değişti Promosyonlarım Ne Olacak?

Egobet giriş işlemi nedeni ile yapılan adres değişikliği, üyelerin hiçbir finansal işlemini ya da üyeler tarafından elde edilmiş hiçbir hakkı engellemeyecek ya da ortadan kaldırmayacaktır. Egobet adresi değişti promosyonlarım ne olacak? Kapatılan adresten elde etmiş olduğunuz promosyonlar hesapta görülmeye devam edilecektir. Kapatılan adreste çevrim işlemini yaptığınız, nakit para yani çekilebilir para şekline dönüştürdüğünüz promosyonlar, yeni giriş adresi ile de görülecektir. İstediğiniz işlemi yeni giriş adresi ile promosyonlar hakkında yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir